Zakład Ubezpieczeń Społecznych Lekarz orzecznik

Dodaj do ulubionych
Kontakt Zakład Ubezpieczeń Społecznych O/Częstochowa
tel. 343689 462

Opis

  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    ZUS Oddział w Częstochowie

  • Nazwa komórki organizacyjnej

    Lekarze Orzecznicy Zakładu

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

    ul. Dąbrowskiego 43/45, 42-218 Częstochowa

  • Województwo

    śląskie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Lekarz Orzecznik Zakładu

  • Zadania

    Cel stanowiska

    Zapewnia wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrolę prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

  • Wymagania

    Wymagania formalne - niezbędne na stanowisku pracy:

    • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
    • minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

    Mile widziane:

    • specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

    Wymagania dodatkowe:

    • umiejętność współpracy z innymi,
    • umiejętność podejmowania decyzji,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
    • chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
    • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
    • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność, opanowanie,
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega,
    • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i specjalizację (tzn. kopie świadectwa ukończenia szkoły wyższej, specjalizacji),
    • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
    • kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu.