Lekarz Internista - Blachowni – Szpital im. Rudolfa Weigla

Dodaj do ulubionych
Kontakt https://scanmed.elevato.net/pl/lekarz-internista,ja,321

Opis

Lekarz Internista

Miejsce pracy: Blachowni – Szpital im. Rudolfa Weigla

Zakres Obowiązków:
  • udzielanie świadczeń leczniczych, zapobiegawczych, edukacyjnych i diagnostycznych wobec pacjentów
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami prawa w oddziale chorób wewnętrznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu

dokumentacji medycznej oraz ustawą o ochronie danych osobowych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe medyczne
  • specjalizacja w dziedzinie Chorób Wewnętrznych (opcjonalnie w trakcie specjalizacji)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
  • atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia lub współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • dodatkowy system benefitów
  • miłą atmosferę pracy

  Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do dnia 31.10.2020 za pośrednictwem poniższego formularza:

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 23
Wyświetlony: 390
Wygasa: 2020-11-01 08:46:00
W kategoriach: Praca dla lekarzy

Szukaj w serwisie

Kalendarz OIL

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17